Przedszkole Nasze Bambino nr 2

Witamy na oficjalnej stronie naszego przedszkola

ww

FOTOGALERIA

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli.

Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.

12 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których dzieci z grup „Jeżyki” i „Tygryski” tworzyły pisanki na wielkanocny stół. Dzieci malowały jajka, a następnie dekorowały je wielkanocnymi ozdobami wykorzystując swoją pomysłowość i kreatywność.

Ten dzień minął pod znakiem integracji, wspólnej zabawy i miłej atmosfery, co doskonale wpasowuje się w świąteczny klimat.Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

Copyright © 2024 School's Fun  Rights Reserved.